| Ninaaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Daca se poate happy Sunt o tipa din Brasov. Nu de mult m-am mutat intr-un cartier nou. Fiind noua in acest cartier nu mi-am facut chiar asa de multi prieteni. Dar totusi am cativa. Infine, nu asta conteaza acum. Intr-una din zile, am iesit si am vazut un tip chiar foarte dragut, si mai rebel, asa. Imi palce mult si as vrea sa il cunosc cumva. Ma puteti ajuta? Cred ca e si el mai nou pe aici. Mi-e foarte rusine sa merg la el si sa il intreb ceva sau. Dar chiar vreau sa il cunosc.Si nimeni din mica mea gasca nu il cunoaste. Aveti vreo idee? Va rog ajutati-ma. Multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| denisamariamarza a răspuns:

Daca spui ca esti noua, cand o sa il vezi o data singur fara prietenii lui du-te la el si fa cunostinta, iar dupa ce ai facut cunostinta, cand il vezi pe strada saluta-l si el o sa iti raspunda. Incearca sa fii o fire vesela, glumeata, zambareata, amuzanta, dar deloc timida sau rusinoasa fii indrazneata. Sper ca te-am ajutat

| Ninaaaa explică (pentru denisamariamarza):

Multumesc.happy Am sa incerc sa nu fiu rusinoasalaughing Mersi ca m-ai ajutat :*

3 răspunsuri:
| Bufferia a răspuns:

Incearca sa-i fi cea mai buna prietena dati seama ce-i place iar cand sigur il cunosti si sunteti pe aceiasi masura, adica aveti aceleasi gustuiri va distrati impreuna etc.ii spui ca-ti place succes

| Ninaaaa explică (pentru Bufferia):

Multumesc mult, dar idea este ca nu stiu cum ar trebui sa fac cunostiinta cu el straight face Mai e mult pana cand sa fac asta, sa incer sa ii fiu cea mai buna prietena. Trebuie sa fac cunostiinta cumva cu el, dar nu stiu cum straight face Sunt cam rusinoasa.