| Papusha1 a întrebat:

Am o curiozitate! Cind ati fost ulima data la TEATRU? Si la ce piesa? Fundita...

Răspuns Câştigător
| Devyd a răspuns:

Asta da intrebare, am fost la teatru ultimele dati acum 2 ani si vreo 8 ani in urma, piesa pe care am vazut-o se numea O noapte furtunoasa de I.L Caragiale.
Apropo am si eu o intrebare, de ce intrebi? Ai vrea sa mergi si tu la o piesa sau pur si simplu erai curioasa?

| Papusha1 explică (pentru Devyd):

Pur si simplu vreau sa vad cit de des mergeti la teatru...

| Devyd a răspuns (pentru Papusha1):

Hehe pai ai aflat, dar tu? cand ai fost ultima data? tongue

| Papusha1 explică (pentru Devyd):

Pai eu am fost alaltaieri... In Republica Moldova, la niste cunoscuti si eu am vrut la teatru si in ziua aceia era ultima piesa caci ei pleacau in vacanta... tongue

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Acum un an, la "Prostia omenească".

| Cristianne a răspuns:

N-am mai fost din clasa a 3a...

| VladPetcu a răspuns:

La 5 ani si am vazut piesa Scufita Rosie.
Toate cele bune,
Vlad.

| MrFlavyus a răspuns:

Acum 2 luni la Arthur inima de leu
big grin
Funda te rog