| AmaliaAmi a întrebat:

TPU:Am o intrebare.Eu am fost si m-a in lscris la liceu adica sa imi aleg acolo, eu am picat la mate-info si erau mai multe intensi engleza intensiv informatica si mate-info simplu.Si acum vreau sa stiu daca ma pot schimba acum inainte de a incepe liceul, de la intensiv engleza la mate-info simplu.Va rog raspundeti-mi repede.Dau funda+Vothappy

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Da poti, te duci la secretariat si depui cerere de schimbare, dar cat mai repede big grin!

| AmaliaAmi explică (pentru HelpMeNow):

Pai stiu ca deja nu ma pot da afara din liceu.Adica mi-au spus astahappy...Dexi pot merge dar cat de repede se poate nu?

| HelpMeNow a răspuns (pentru AmaliaAmi):

Afara din liceu, 100% nu au cum sa te dea... Si da, mergi frumos la secretariat si spui ca vrei sa te muti la alt profil big grin

| AmaliaAmi explică (pentru HelpMeNow):

Multumeschappy