| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intr am adus acasa 3 catelusi 2 fete si un baiat, baietelu e maro cu alb pe labute, am o catelusa neagra cu putin alb pe o labuta si una cu pete albe cu maro si nu stiu ce nume sa le pun ma ajutati voi va rog funda la cele mai frumoase si restul vot.Multumesc >mult!big grin

5 răspunsuri:
| Tamiki a răspuns:

Baietelu-> Teo, Mik, Negrutzulaughing
Fetitsa cu alb pe o labutsa-> Kiki, Sya
--''-- cu pete albe cu marhiro Sarah, Cleo

Poti pune nume de persoane, daca iti plac intr-adevar. Sau denumiri de obiecte pe care le spune-i gresit cand erai miclaughing. Daca ai un cuvant din dexul personal pentru a denumi ceva frumos, foloseste-l.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| WeLoveIceCream a răspuns:

Hey! eu iti dau niste nume, dar nu o sa specific daca sunt pentru fete sau pentru baiat. pai: botosel, motosel, lolo, nina, pinkie, wendy, lola, micky, nick, ella, dildau, gucci, puffi, yoko, amerco, soso, bitsu, momo, nini, mimi, riri, pufulete, didi, fifiloi, fifi, mox, cifi...Succes si sper ca te-am ajutat! BYE!

| bebyInocent a răspuns:

Pentru baietel:bobonel,dill,dingo,jack,moriss
catelusa neagra:andora,rafaela,tery,tamara,
si cea cu pete:niko,novella, pitty, scotty,
sper ca tiau placutwinking

| Raainbow a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html
in acest site sunt foarte multe nume poti sa iti alegi cele mai potrivite! Bafta*

| yuny a răspuns:

Rex,Tontonica,Tontonel,Daizy,Tara,Pufulet,Tibi, Doni, Betty astea imi vin in minte acum. Sper ca te-am ajutat:d