| Wolf013 a întrebat:

Am si eu o problema: ma plictisesc! Nu-mi mai plac jocurile favorite, pe facebook n-am ce face decat sa vad poze si imagini, prietenii mei stau prea departe, frati si surori n-am, ce as putea sa fac? O vreme am incercat sa ma uit la anime-uri, plictisitor. Am incercat sa caut jocuri noi, care sa-mi placa... nimic sad. Ce jocuri online virtuale jucati? Si cam ce as putea sa fac ca sa nu ma mai plictisesc? Am desenat un timp cate ceva cum ar fi animalute, peisaje, etc. dar a devenit foarte plictisitor, nu stiu ce sa ma mai fac. Ajutati-ma va rog! Multumesc anticipat pentru. raspunsuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai putea uita la filme, sau la anime-uri, sau ai putea descarca de pe 'net, The Thing (jocul asta e incredibil, daca te apuci de el, o sa ai nevoie de ajutor, ca sunt unele smecherii, ma poti intreba cum sa treci), Serious Sam1, 2, Stalker, Diablo 1, 2, 3, 4, NFS, Counter strike. Deci jocurile astes sunt mortale. Le-am terminat pe toate. Trebuie sa le joci. big grin

| Wolf013 explică (pentru anonim_4396):

Am scris deja o data ca anime-urile nu merg! Dar multumesc pentru. jocuri, o sa le incerc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wolf013):

Cu placere. Nu cred ca am observat partea cu anime-urile... big grin

7 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Nfs, cunter-stricke si uiata-te la filme

| TheCuteOne a răspuns:

Învață să dansezi.

| Wolf013 explică (pentru TheCuteOne):

Nu prea imi place dansul. Sunt cam baietoasa, si de obicei, cand e vremea buna, imi place sa joc fotbal sau sa necajesc cainii happy dar acum nu e prea buna vremea pe aici si nu mai am cum sa fac din astea. M-am gandit si la dans dar sunt varza big grin

| Kavespy a răspuns:

Fa-ti un hobby

De exemplu:Beatbox-tutorial cu sunete de baza https://www.youtube.com/watch?v=Zzl08cy5zVg

Sau fa sport sau incearca jocurile de la unity si cele cu arme 3d

Toate cele bune :)

| Wolf013 explică (pentru Kavespy):

Sunt fata si nu cred ca beatbox-ul e mare chestie! Jocuri cu arme 3D suna bine, mai ales ca joc deja Deer Hunter si Red Crucible2 (sunt un pic cam baietoasa). Multumesc pentru. sfatul cu sportul dar sportul meu preferat e imposibil de practicat aici unde sunt eu! In plus maica-mea nici nu vrea sa auda de asa ceva!