| MichelleI a întrebat:

as vrea si eu sa stiu ce cumparaturi sa fac pentru revelion multumesc vreau un raspuns cat mai rapid va rog aa da si era sa uit daca ati putea sa ma sfatuiti cati bani sa pun cu prietenele mele sauntem 4 pa

Răspuns Câştigător
| betty678 a răspuns:

Pai...daca sunteti 4 ati putea pune cate 30 de lei fiecare si va iese 120 de lei. Mergeti la un Supermarket si cumparati sampanie, ceva de rontait precum cipsuri covrigei....si in functie de varsta ai putea sa cumperi ingrediente de tort sau pizza. Daca vreti sa le faceti pe amandoua puneti cate 40 de lei ca sa iasa mai multi bani. In cazul in care nu vreti sa gatiti ati putea sa puneti tot cate 40 de lei si luati pizza, tort, prajituri, cipsuri sampanie. Iti urez distractie placuta! Fundita?

| MichelleI explică (pentru betty678):

Multumes pentru ajutor

| betty678 a răspuns (pentru MichelleI):

Mersy pentru funda!

4 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Daca aveti suficienti bani puteti cumpara:cipsuri,carne pentru gratar, sampanie, prajituri, pizza, un tort.
Chestii din astea pentru petrecere.

O seara frumoasa!

| Skrilly a răspuns:

Depinde de varsta nu stiu in jur de 100-50 lei si cumparati suc, pizzabig grin