| LoveSmiley a întrebat:

Buna TPU.
as vrea si eu un dialog intre tine si soare.
P.S. nu este tema. este o provocare. cat mai repede raspuns. funda

2 răspunsuri:
| dodicuta a răspuns:

-Oh, Soarele meu, de ce nu ai si tu un frate? Mi-ar placea sa avem doi sori...
-Dar am frati! Ii vezi in fiecare noapte cand te uiti pe cer!
-Dar vreau unul mai aproape ca sa se vada si ziua!
-Atunci ar fi prea multa caldura. Abia puteti sa luptati cu mine!
-Tu nu esti atat de cald inca! Noi suntem de vina! Ne distrugem singuri!
Si de atunci Soarele ramase fara cuvinte...si niciodata nu a mai vorbit cu oamenii.

Răspuns utilizator avertizat