| BOOBZen a întrebat:

ati avud o peroada proasta pe care nu stiti cum s-o explicati? Daca da ma ajuta si pe mine cineva cum sa scap de o stare naspa, tot simt ca o sa se intample ceva rau dar nu stiu ce, stie cineva cum pot iesi din starea asta?

Răspuns Câştigător
| AdrianaRoșu a răspuns:

Pai in primul rand am avut si eu astfel de senzatii de cele mai multe ori uite ce iti propun eu:
1.incearca sa nu te gandesti, o sa vezi u la urma daca chiar o sa se intample ceva asa ca nu trebuie sa te stresezi asa rau
2. daca ai visat ceva ciudat incearca sa nu fc ce ai fc in vis[asta desigur daca ai fc ceva rau in vis]
3.suna'ti o prt ca sa fc ceva impreuna pentru a uita de acea senzatie
4.gandeste'te la ce ai vrea sa fc la ziua de maine
5. daca tot nu ai scapat nici dupa o saptamana de acea senzatie incearca sa vezi daca chiar o sa se intample ceva fi un fel de detectiv ca sa zic asa

3 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Astenie de primavara am avut si eu si am plans fara motive.

| rZv995 a răspuns:

Fa ceva care sa uiti de starea asta iesi cu prieteni nu stiu dar fa ceva care sa uiti de starea asta (DISTREAZATE SI O SA UITI DE STAREA ASTA)

| SashaPieterse a răspuns:

Pai,sa stii ca s-ar putea sa fii paranoica si sa simti ca se vor intampla chestii rele dar de fapt nu e asa. Daca ai pe cineva de care iti place stai tot mai mult cu el si vei realiza ca de fapt nu se intampla nimic.