| Corynutzaa a întrebat:

ce parere aveti despre psihologi? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Pai,eu am o parere destul de buna.
Chiar daca unii spun ca, daca mergi la psiholog esti nebun.
Nu! mergi la psiholog pentru a spune ceea ce ai pe suflet, pentru a primi sfaturi, pentru a trece peste o depresie etc.
Mie mi se pare o meserie destul de frumoasa si draguta, sa nu mai spun si ca se plateste forte bine.

| Corynutzaa explică (pentru MadRaven):

Pai cei care spun ca daca mergi la psiholog esti nebun, asta e o greseala foarte mare.Cum ai spus si tu psiholog este pentru a te ajuta cu un sfat sa treci peste o depresie etc.In schimb daca mergi la psihiatru esti nebun!winkingbig grin

2 răspunsuri:
| Ina014 a răspuns:

Da oare nu mai sunt prieteni, familie pe lumea asta? pentru ce trebuie psiholog? Pararea mea este ca nu au un rol atit de importanthappy