| Anonimul23 a întrebat:

Ce ulei imi recomandati pentru un scuter in 4 timpi cu motor de 125 cc?

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Daca vrei un ulei foarte bun, de calitate superioara incearca un Motul Scooter Expert 4t 10w40.Costa cam 40-45 de lei bidonul de 1 litru.Este pentru motoare in 4 timpi pentru motociclete cu capacitate cilindrica intre 50cc si 650cc

| Anonimul23 explică (pentru hp8510p):

De curand am achizitionat unul de la Castrul de 1l, scrie pe el 10w40 si undeva mai jos scre A3/B4 ii bun pentru scuterul meu?

| Anonimul23 explică (pentru Anonimul23):

Castrol *

Întrebări recente