| pufoshel a întrebat:

Buna TPU.cum imi dau seama daca papagalul meu este baiat sau fata?

Răspuns Câştigător
| Andreutsa25 a răspuns:

Daca sunt pui, femelele au nasul roz, iar masculii albastru, iar la maturitate femelele vor avea nasul maro si masculii tot albastru happy

6 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Ii dai un sut in **** si daca tipa inseamna ca e baiat rolling on the floor

| Mann02 a răspuns:

Arata-i o revista porno si vezi cum reactioneaza tongue
JOKE!

Răspuns utilizator avertizat
| HappyDarkness a răspuns:

Pai.:
1. Daca este mai grasuut adiica mai pliinut si sta incordat este baiat.
2. Daca sta molesiita si dreapta subtirica este fata.

| pufoshel explică (pentru HappyDarkness):

Multumesc si raspunsul tau este de asemenea de foarte mare ajutor.

| gabrielsearch a răspuns:

Nasul care este colorat in albastru intens este masculul adult si in beige ciocolatiu la femela. Culorile se "adancesc" in perioadele de imperechere, devenind ceva mai inchise, mai profunde, Funda?