| xyxy97 a întrebat:

Buna TPU... cum pot sa scap de scamele de pe pulover?

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Cu o perie dand de mai multe ori repetand aceeasi miscare pe puleovar

6 răspunsuri:
| byencutza95 a răspuns:

Poti sa folosesti un big, dar sa dai mai cu grija, ca sa nu tai puloverul si o sa se ia toate scamele. e cea mai la indemana metoda. bafta! happy

| alin334 a răspuns:

Sau te duci la carefour si exista un fel de banda lipicioasa care dai cu ea, functioneaza thumbs up

| fanporsche a răspuns (pentru alin334):

Subscriu, functioneaza super bine, eu am 2 pisici si peste tot am scame si par de pisica si ma ajuta foarte mult, parca ii spune rola de curatat scame.

| alin334 a răspuns (pentru fanporsche):

Dap happy asa se numeste #:-s eu o folosesc pe costum thinking

| Andrei07565486 a răspuns:

Sau un aspirator cu perie happy

| AnoNimalK a răspuns:

Le iei cate una, cu manuta! (laughing)