| TheCritic a întrebat:

Daca v-ar propune cineva sa prezentati o emisiune, un spectacol, etc. ce emisiune v-ar placea sa prezentati (cateva detalii)? De ce? Ofer fundita pentru un raspuns sincer si frumos. happy

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ceea ce mi-ar place mie e o utopie, fiindca publicul nu consuma asa ceva. As vrea sa fac o emisiune cu romani simpli care au facut ceva in viata lor in ciuda problemelor cu care s-au confruntat. Mici comercianti care rezista in ciuda taxelor si fara a face evaziune, profesori si medici dedicati meseriei, pensionari care au fost cineva (in sensul bun, oameni de cultura sau dascali/medici) si acum sint uitati de toti, elevi/studenti de elita, etc. De ce cred ca e evident - adevarata Romanie nu e cea de la tembelizor.

| Frewwd a răspuns (pentru KodrutZ):

Asta-i fratioare.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Survivor. prin cate locuri sa plimbat Jeff Probst si cat de mult se distreaza la filmari.

| MrCrazy99 a răspuns:

IComedy este o emisiune amuzanta si usor de descris ma gandesc ca vrei pentru o tema mai mult nu zichappyBafta