| R_2133 a întrebat:

Imi dati si mie niste statusuri de dragoste? Cele mai frumoase si rare primesc fundita si multe punctebig grinbig grin

2 răspunsuri:
| Aleeeka a răspuns:

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost.

Am pornit la drum pur precum lumina. Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

/si orice ar fi... ei se cearta, ei se`mpaca :x te iubesc mult viata

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi.

Aud v0cea de deasupra mea. Spunându. mi că nu eşti bun pentru mine. Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era :-x

Îmi place să adorm lângă tine,
Şi să simt cum dormi lângă mine.
Îmi place să te sărut,
Şi să simt buzele tale aproape de ale mele.
Îmi place să mă trezesc lângă tine,
Şi să văd cum te trezeşti lângă mine.
Îmi place să te sărut,
Să te îmbrăţisez, să te iubesc

La poarte sufletului meu...nu mai incearca numeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata! :x

N`am iubit p nimeni cu atata dor... si de-a fost ceva... a fost trecator.

Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea :x •

invata sa suferi de vrei sa iubesti, invata sa fii liber de vrei sa traiesti, nu dispera cand viata te apasa si nu plange de-al tau destin... caci dupa lacrimi viata-i mai frumoasa, cum dupa soare ceru-i mai senin.

Mai multe statusuri faine gasesti aici : http://sweety-things.weebly.com/;;).

| yubitha a răspuns:

Dak ´ai nevoie smug ?tii cã sùnt ´ aici :* Strigã-mã´?i vin talk to the hand Nù´tsi face griji oh go on ´ !"

Cand imi trageai un zambet in sictir, spunandu-mi "hai ma lasi ?". Acum roata se intoarce fraiere, tu esti prostu care ma iubeste, iar eu nesimtzita care te amageste.

Zici ca ti-e greu? Nu-mi pasa. Iti aduci aminte? Tu cu gura ta ai spus-o: ea e de 100 de ori mai buna ca tine ! Acum,sa vezi ce bine te simti cand in loc de un sfat,iti spun din inima: "Du-te la perfecta ta

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine... Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

Copilu` din mine se tzine De nebunii intruna Dar nu-i pierd urma Il voi pastra in suflet pentru totdeauna:X

""-Suflet de copil, lacrimi de adult si esentza tare, asta e fetitza care te-a ridicat in picioare:X""

Ne comportam natural si copilareste,daia lumea ne yubeshte;x

Sunt un om simplu, mai simplu decat tine. Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi ;x

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

Eram doar doi copii prosti , stiu ca refuzi sa recunosti oh go on Eu speram in ceva nou . uh erai cu gandu` dupa foste !

ti-ai luat`o`n cap . ce pakat oh go on Akum ejti mai de *** kiss Ce s`a intamplat ? ti-as fi spus ca te iubesc . da *** n`ar fi rimat

"mi-am batut jOc ` de ei , si am facut`o bine . Asa` ca n`ai nici un mOtiv sa fii suparat` pe mine ! rolling on the floor

Ca te-a iubit odataoh go on. si ai pierdut`o . . in fine ! Nu tine doar d tine daca stai sa te gandesti bN . tot EL ti-a luat`o si TU ca prostul ai lasat-o . ti-a furat`o . ."

Stioh go on`. p0ate ca defapt NU eSti exaCt ceea ce mi-am d0rit p0ate nu esti `printul `ala p kre`l sarut pentru. al vraji

Sti ce ?! N`am venit sa ma cert ! Vrei sa repet ?! N`am niciun secret ! Revin la subiect ... : Ka nu vreau sa te pierd !winkinghappy

Si ce ma face sa nu cedez ?! E gandul ca sufletul meu nu e singur"love struck!

Azi ne certam ca`asa e dragostea.maine soarta ne va impaca! love struckkiss

Poate ca a fost o greseala facuta de mine! dar fara intentiehappy, sincer?! nu am observat ca ti-am dat prea multa atentiekiss!"

Sunt rare momentele de pus in rama ! Si uite ca viata nuu are maini, dar tot iti da cate o palma

Mi-ai zis odata : "Tu nu stii sa lupti !".Oricum nu am ce oferi si ca mine sunt multi! M-asculti? Asculta-ma si tine minte ! Oricat de departe as fi. esti tot la mine in minte !

"De ce asculti ce zice lumea despre mine ? Tu ma cunosti mai bine las-o sa vorbeasca Ce rost are s-o asculti daca lumea e proasta?"