| Kosminutza12 a întrebat:

Imi puteti spune despre ce este vorba in noual serial numit Violetta care va aparea pe Disney Channel, va rog? big grin

Răspuns Câştigător
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Uite aici un trailer :) :http://www.youtube.com/watch?v=CXnAMUbz8r8

7 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

E fain

| AnaLove444 a răspuns:

Pai o sa inceapa pe 18 februarie este interesant din cate am vazut eu, dar nu am prea gasit pe net chestii despre el.

| Krisz13Tina a răspuns:

Astept sa apara sa vad despre ce este vorba in serial.

| Gabriel_Grigore_1994 a răspuns:

Este un serial in care o fata care se numeste Violetta caruia ii place muzica deci este mai mult gen muzica

| Kosminutza12 explică (pentru Gabriel_Grigore_1994):

Interesant! Dar stiu ca apare in februarie, dar stie cineva mai exact cand? big grin

| cryystyy a răspuns:

Cand apare
nu am auzit de el si chiar daca am auzit nu stiu care e