| raresh77 a întrebat:

In ultima vreme obosesc foarte repede chiar si in 5 minute. Nu stiu de ce sau cum sa fac sa nu mai obosesc atat.

6 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Obosesti repede facand ce? Ia fier (mananca carne multa) calciu (lactate multe) si muuuuulte fructewinking!

| ninaelenadobrev a răspuns:

Ia calciu, fier incearca fructe oji ia suplimente alimentare etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuie cunoscute mai multe elemente.
Un consul la medic si poate niste analize de sange.
Incearca sa inveti si niste exercitii de respiratie, te va ajuta mult sa stii.
Succes si sanatate!
Te pup!

| JokerV a răspuns:

Alimentatie proasta nu dormi sau posibil sa fi anemic

| Razeph a răspuns:

Singura cale in afara de a folosi bauturi energizante sau pastile (vitamine etc.) este sa te obisnuiesti cu miscarea. Sa faci regulat alergari de minim 5 minute, iar pe parcursul timpului, incearca sa maresti timpul de alergare, zi dupa zi cate un minut in plus.

| pix3L a răspuns:

Bea Actimel,Mananca fructe mere, banane, struguri(struguri contin zahar si sunt o sursa buna de energie), fa exerciti dimineata nu ceva complicat de incalzire si seara fa abdomene, genoflexiuni si flotari daca nu poti nu face e doar optional