| c3r3b3l a întrebat:

.. Nu stiu ce se intampla cu corpul meu in ultima vreme ejaculez foarte repede ma refer la sex nu la masturbare din ce cauza. Cum ar fi acum o luna cam asa rezistam cate 30 - 40 minute intruna si acum de abia daca rezist 2-3 minute stie cineva ce se intampla sau cum pot rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Îţi creşte intensitatea trăirilor şi se pierde concentrarea.Totul pleacă de la c3r3b3l.Când c3r3b3l-ul atinge punctul maxim de plăcere, atunci se produc toate schimbările.Problema nu pleacă de la tine, te concentrezi prea mult asupra plăcerii.Totul ţine de control.Ca băiat, ar trebui să ştii asta...O zi frumoasă.

4 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

30-40 minute si acum 2-3? Ha ha,sigur iti mergea ceasul mai demult, mai repede decat acum! Schimba-i bateriile! Ceasului! Poate chiar te crede cineva, virilutz mic ce esti tu...

| maradi3 a răspuns:

Da,cum spunea coneva aici, totul tine de cerebel, de control! Inainte putea tine 30-40 minute(sau secunde, faci confuzii!)si acum 2-3 minute,deci clar, ti s-a duc draq cerebelul! Schimba-l, ca sa ajungi la impresionanta abtinere de 4 minute, altfel, partenera ta(stanga sau dreapta)nu-si va da seama daca ai vrut sa faci sex cu ea sau doar ai pacalit-o!laughing)

| danny15 a răspuns:

Asta nu e nici o problema mane daca ejaculezi prea repede