| adriana333 a întrebat:

Ma numesc adriana. si as avea o poveste, de povestit.

Deci totul incepe asa : Vara lui 2010! Am cunoscut un baiat mai mic ca mine cu 2 ani.

Bun! il cheama F

el spunea ca ma place si mi. a cerut id de mess [ este de la tara de la mine ]

buun! mi-a cerut prietenia de 2 ori si i-am zis nu rolling on the floor

bun apoi l.am vazut mai suparat ca de obicei nu mai radea [bla bla ]

apoi ca sa il impac i-am zis ca il consider un frate.

Apoi repede a zis si el ca ma iubeste si ca ma considera o sora [angry]

El are prietena si zice ca ma iubeste mai mult pe mine. eu nu l.am crezut. si i-am zis ca nu. l cred pana nu ii zice. si o zis ca o sai zica [ mda bine ] laughing

buun deci intr-o seara imi trm un mesaj "ma jur pe mama mea ceea ce nu ma jur eu prea dea tu esti cea mai buna prietena a mea te iubesc mult "

nu m.au incalzit cu nimic aceste cuvinte laughing

De fiecare data cand intra pe mess si se baga in seama cu mine imi cere webu si spune doamne ce frumoasa esti si asa zice si mama lui cica laughing

eu vreau sa il iau in italia...

si a zis ca ii multumeste mult mamei mele ca il iau in italia.

Odata i-am zis ca eu nu sunt asa de frumoasa. si el a zis ca sunt draguta adorabila si ft frumoasa.
Mai imi spune pe mess te iubesc rau te tot.

ma rog...intrebarile mele sunt acum :

El chiar ma place chiar ma iubbeste, chiar tine la mine sau face aasta numai pentru a pleca in italia? thinking Si se poate ca prietenul tau cel mai bun sa te iubeasca pe tine cel mai mult decat pe prietena ta?

Ps : eu am 14 ani el 13 iubitasa tot 13 sau 12

eu sunt cls 8 si ei dou 6 laughing

buun! deci as vrea cat mai multe sfaturi pentru ca fiecare gandeste diferit :*

multumesc! papa >:

Răspuns Câştigător
| Adicteddd a răspuns:

Pai in primul rand el nu stia ca vrei sa il iei in Italia sau asa am inteles eu, 2 el te place mai mult decat pe prieten alui 3 eu cred ca ar trebui sa va cunoasteti mai bine c aniciodata nu o sa cunoasteti indeajuns de bine, 4 eu cred ca te cam grabesti ca vrei sa ii iei in Italia si sfatul meu este ca ar terbui sa te gandesti de 2 ori inainte sa iei o hotarare asa importanta si depinde dac baiatul merita

6 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

El parca ti-a dat de inteles ca te place inainte sa-i spui ca-l duci in Italia, nu? eu asa am inteles! deci nu asta e motivul atunci! poate chiar e innebunit dupa tine, de ce sa nu-l crezi?! important e ce simti tu pentru el, nu se leaga o prietenie cand vrea doar unu', trebuie amandoi sa se placa! bafta!

| GenetiX a răspuns:

In primul rand tu nu ai 14 ani. Ce s-a intamplat cu diferenta de 2 ani intre voi? Si ca totusi sa-ti raspund: nu te iubeste. Iar in Italia va putea merge oricand fara ajutorul tau. Pur si simplu este INTERNET si plictiseala e mare.

PS: Scrie mai ingrijit.

| DaRiUsMaN13 a răspuns:

Se vede ede la posta ca e sincer nu vezi in continu iti spune ca te iubeste si vorba lui Messer el nu stia de la inceput ca o sal intrebi de Italia.

| Dyva_1008 a răspuns:

Cred ca nici el nu e foarte sigur... daca pe tine te place asa mult si te iubeste asa de rau atunci cum poate fi cu alta fata? avand in vedere ca e de abia la inceput, la o varsta frageda...nu e sigur de semntimentele lui!happy

| Messer a răspuns:

Mai,din cate ma inteles eu,el nu stia de la inceput ca tu vrei sa il iei in Italia,nu? deci daca ti-a spus asta dinainte, doar sa aiba alt motiv, dar eu cred ca e sincer.winkingFUNDA?

| ciucanca41 a răspuns:

Asteptati sa mai cresteti, timpul le va rezova pe toate