| LenaCresida a întrebat:

Ma uitam acum ceva vreme dimineata pana la ora 8:30 pe canalul Animal Planet la o emisiune despre caini care banuiesc ca se numea `` Brand all about it ``. Tin sa va spun ca in aceasta emisiune era vorba in fiecare dimineata despre un alt caine, explica de ce se poate imbolnavii, cum poti avea grija de el si alte lucruri. Intr-o dimineata a fost vorba despre o rasa de caine, imi aduc aminte doar ca era de talie mica. Se spunea ca un exemplar al acestei rase a apartinut unei contese sau ceva asemanator, care a trait in Anglia. Palatul contesei este bantuit si astazi de fantoma catelului si marmantul acestuia se afla in spatele palatului. Intrebare : Ce rasa era acel caine si cum se numea palatul? De unde pot afla mai multe despre el ( daca ati putea sa-mi dati un link ar fi perfect ) Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CuteLittleKitty a răspuns:

Nu cumva catelul este unul marisor negru? deoarece se spune ca in castelul Leeds fantoma acestui catel este,, intruchiparea'' mortii! sau in castelul edinburg din scotia catelul ce bantuie cimitirul cainilor se spune ca este micut si alb cevade gen WESTIE!

1 răspuns:
| LenaCresida explică:

Hey! mi-am mai amintit ceva : cainele acela semana cu acesta, daca nu era chiar el http://www.google.ro/......tp?/imgres

Întrebări recente