| simpleBoy a întrebat:

Am avzut azi dimineata pe Animal planet sau National Geog. o emisiune cu cunici. si am avzut o rasa de caine foarte mare, dar foarte prietenoasa, daca mi-ati putea spune cum se numeste, funda.

2 răspunsuri:
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Border Collie.Samoyed.Cocker Spaniel Englezesc. Mastiff, Irish Wolfhound sau Scottish Deerhouns.Sunt cei mai mari din cate stiu. Sper ca te-am ajutat. Daca nu...ar trebui sa ii intrebi pe parintii sau pe colegii tai sau pe prieteni, poate stiu ei rase mai mari.Bafta!