| kiki_4668 a întrebat:

mi-am adus in caine fetita si e mica.mai am un caine de vreo 8 ani si nu stiu de ce cand cateaua vre sa se joace cu el sau sa se apropie cainele mai batran maraie la ea si nici nu o baga in seama.Ce sa fac sa stea impreuna sau sa nu mai maraie cainele mare?

Răspuns Câştigător
| kameleonic a răspuns:

O sa se obisnuiasca cainele batran cu catelusa, trebuie doar sa mai treaca timpul, acum poate se simte neglijat.

2 răspunsuri:
| outlandish a răspuns:

Incearca sa le acorzi atentie in acelasi timp. Cel mare probabil ca se simte dat laoparte..deci trebuie sa-i arati ca nu-l neglijezi.

| hummmer a răspuns:

N-or sa stea impreuna niciodata.Nu au crescut impreuna, pentru batran e doar un intrus in spatiul lui. Ai grija la cea mica, poate ajunge in gura batranului.