| Myky98 a întrebat:

puteti sa imi spuneti cate filme twilight sunt?

29 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

5 filme.

Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| ICanSeeAll a răspuns:

5, dar au aparut numai 4.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Sunt in total patru filme: Twilight (2008), New Moon (Luna Noua) (2009), Eclipse (Eclipsa) (2010), Braking Dawn (Zori De Zi): are doua parti, prima aparuta in noiembrie 2011, ultima apare abia in noiembrie 2012.
Sper ca ti-am fost de folos happy.

| Jenn002 a răspuns:

1.Amurg[Twillight]
2.Luna Noua[New Moon]
3.Eclipsa[Eclipse]
4.Zori de zi-partea 1-[Breaking Down 1]
5. Zori de zi-partea a-2-a-[Breaking Down 2]...asta trebuie sa apara pe 16 noiembrie 2012
funda?big grin

| DeejayAndr3y a răspuns:

Sunt asa :amurg(twilight), luna noua(new moon), eclipsa(eclipse) si zori de zi partea 1(breaking down)

| 1000bodies a răspuns:

4 pana acum. Al 5-lea apare in noiembrie

| miraabela a răspuns:

Sunt 5 filme twilight. 1. Twilight; 2. New Moon; 3. Eclipse; 4. Breaking Dawn part 1; 5. Breaking Dawn part 2big grin. Sper ca te-am ajutat!

| tybycool a răspuns:

2 si apare anul asta al 3 lea.

| Casica a răspuns:

Sunt 4! Amurg, Luna noua, Eclipsa si cel mai nou Breaking down! Funda?

| bianca_7396 a răspuns:

| feefeee a răspuns:

Sunt 4 filme:
twilight
new moon
eclipse
breaking down part 1
urmeaza breaking down part 2
funda?

| Anna1999 a răspuns:

Amurg
Luna noua
Eclipsa
Zori de zi par1, par2
FUNDA?

| Anna1999 a răspuns:

Amugr
Luna noua
Eclipsa
Zori de zi(1-2)
FUNDA?

| Evileye6 a răspuns:

Sunt 4: Twilight, new moon, eclipse si breaking dawn partea 1.
P.S: Trebuie sa apara si breaking dawn partea a 2-a.

| Muppet a răspuns:

Sunt 4:
1:Amurg(Twilight)
2:Luna Noua(New Moon)
3:Eclipsa(Eclipse)
4:Zori de zi(Breaking Dawn)1 si 2

| NuGasescUnNumeOriginal a răspuns:

Sunt 5 : 1. Amurg 2.Luna noua 3.Eclipse 4. Zori de zi (partea 1) 5. Zori de zi (partea 2)

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Buna Myky98! Pana acum 3, dar vor fi 5.
Pana acum sunt : Amurg [ twilight ], Luna noua [ new moon ], Eclipsa [ eclipse ]. si urmeaza Zori de zi [ Breaking Dawn ] care va fi impartita in 2 filme.

| Rested a răspuns:

| GW1521 a răspuns:

Twilight
New Moon
Eclipse
Breakind Dawn part.1
Breakind Dawn part.2

| Adisoo09 a răspuns:

Sunt patru parti si mai trebuie sa apara la ultima parte breaking dawn a2 parte... fundita?

| Inghetata123 a răspuns:

Sunt 4
1)Twilight
2)The Twilight Saga New Moon
3)The Twilight Saga Eclipse
4)The Twilight Saga Breaking Dawn part1 si The Twilight Saga Breaking Dawn part2
(ultimul se imaprte in 2 parti)

| andra97puf a răspuns:

Sunt patru filme: Twilight saga; New moon; Eclipse si Breaking down part 1 iar partea a doua o sa apara dar mai incolo!

| zgomotoasa a răspuns:

Salut, sunt 4 deocamdata. se va mai lansa unul in 2012, cred - ultima parte

| alexxandra_6637 a răspuns:

Am impresia ca sunt 4 filme

| TiffanyTpu a răspuns:

Sunt 5 parti:
1.twilight
2.new moon
3.eclipse
4.breaking down I
5.breaking down II

| bianca1234 a răspuns:

4... I. Twilight 2008, II. New Moon 2009, III. Twilight Eclipse 2010 si IV. Breaking Dawn part. I funda big grin? :*