| cFlorin a întrebat:

Buna TPU.Sunt din Vaslui si as vrea sa stiu unde pot gasi carti de joc gen Bicycle , Tally-Ho , Bee , Aviator , Streamline sau Maverick.Stiu ca nu prea se gasesc in magazine ci doar online dar am prieteni care au ... ?Dar in Iasi unde gasesc?Funda

1 răspuns:
| laury4ever a răspuns:

Ma gandesc sa intrebi pe la librarii. De exemplu la libraria aia din Teatru din centru langa fosta sala my net. Posibil sa aiba daca nu intreaba-ti prietenii de unde au ca sa iti cumperi si tu. Sper sa gasesti.