| Emima27 a întrebat:

Sunt singura acasa si nu prea am ce face, ma plictisesc. M-am plictisit de filme, de citit carti sau de jucat pe laptop. Ascult muzica dar ma plictisesc totusi. Puteti veni cu idei originale? Am citit tot de pe internet si nu am gasit nimic care sa ma impresioneze in mod special. Va rog sa ma ajutati, dau funda :3

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Gasesti tu ceva de facut, deseneaza ceva, lasa-ti imaginatia sa zburde si sa fii fericita, incearca sa iti gasesti un hobby pe placul tau, ceva ce te-ar pasiona.

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Plimba-te afara, cu ochii deschisi!
Ai ocazia sa observi lucruri foarte interesante, langa care alta data ai trecut fara sa le vezi.
Cladirile, plantele, animalele, toate au frumusetea lor.
Observa detaliile!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vârstă ai?

| Emima27 explică (pentru CristiDinBucuresti):

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Emima27):

Mersi de raspuns, Emima si mai cum te cheamă? Scuze de curiozitate.

| Emima27 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Putem vorbi in privat despre asta happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Emima27):

Ok

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mersi pentru funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Go out

| Emima27 explică (pentru anonim_4396):

Nu am ce sa fac...prietenii mei stau departe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emima27):

Te plimbi de una singura atunci

| HKr22 a răspuns:

Pai ai putea crea ceva distractiv cum ar fi o melodie trap, poti edita, crea remixuri videoclipuri, sa scrii sau poti face ceva frumos iesind si facand ceva constructiv cu timpul tau p

| Emima27 explică (pentru HKr22):

Mersi

| HKr22 a răspuns (pentru Emima27):

Npk