| Lavinia_6538 a întrebat:

un pui de pisica poate avea purici? :-s

Răspuns Câştigător
| Lummy a răspuns:

Buna! Poate avea daca esti de la tara si puiul este inconjurat de unele animale care au purici...dar daca esti de la oras, slabe sanse... poate doar de la caldura sa in manance blana:d

3 răspunsuri:
| Xutsa a răspuns:

Da. ii poate lua de la mama lui sau de la alte pisici ce sta prin preajma acestuia. bine inteles daca ele au deja purici!

| JaSmY a răspuns:

Ce intrebare ai mai pus si thuoh go on. Logik ca pot avea purici. Orice animal cu blana are purici.