| SebbyHere a întrebat:

Buna TPU.Va rog spuneti-mi si mie cum fac sa nu mai astept la autopatcher la Metin2 TDL! Funda!
Raspundeti repede si multi va rog!

3 răspunsuri:
| lacikamacika a răspuns:

Ce Windows ai? daca ai xp atunci procedezi astfel : intri in Start -> All Programs -> Accesories -> Notepad -> inj Note pad scrii : START metin2client.bin -> dai X -> Yes -> La File Name scrii apasa.bat -> Il salvezi in fisierul cu metin2. Atat cand vrei sa intri in joc apesi pe un fisier cu numele apasa si GATA! Funda?

| ady3008 a răspuns:

1.dai uninstall Metin 2
2.vinzi pcul
3.get a life intainte sa devi o leguma

| SebbyHere explică (pentru ady3008):

Mda.....dece ai mai raspuns daca respunzi aiurea?