| Ejubriel a întrebat:

Vreau si eu sa fluier fara degete big grin, Adica cum fluiera multi tineri, la spectacole.Nush cum isi fac buzele, le baga in gura si nu stiu daca pun limba pe dinti laughing Imi poate arata cineva? intr-un video (in romana)

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Faci un caus din varful limbii si-l pui pe dintii de sus si suflii! Incearca, mai devreme sau mai tarziu vei reusi! big grin

| Ejubriel explică (pentru lpavel):

Imi poti explica mai amanuntit?

| lpavel a răspuns (pentru Ejubriel):

Imi pare rau dar nu stiu cum as putea explica de atat mai mult...

3 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Pui limba pe dintii de sus formand un fel de cuva si subtiezi buzele astfel incat sa ramana un spatiu mic, apoi sufli.