| nofreak a întrebat:

Buna tuturor!
Am nevoie de ceva ajutor si as fi foarte bucuroasa daca ar sari cineva sa ma ajute!
Acum cateva zile am editat niste fotografii dragi mie in Photoscape dar nu stiu din ce cauza am ajuns sa nu le mai pot vedea (integral) dupa editare. Nu am facut decat sa modific contrastul, luminozitatea si culorile...(tipic Photoscape-ului), dupa care am apasat "save" si in momentul acela mi-a aparut ceva gen "eroare"-"This photo can't be saved" si inca ceva, doar ca nu am inteles, erau si niste simboluri nu doar diacritice..sa spunem. Desi spunea ca poza nu poate fi salvata oarecum a facut-o!
Nu as fi suparata daca poza originala s-ar afla in folderul "Originals" si astfel nu mi-as mai bate capul, dar culmea, nici poza originala nu mai este si cea editata nu mi se afiseaza. (vreau sa spun ca se vede doar o parte, ceva gen intr-un colt mi se vede fruntea dupa care parca ar fi taiata si restul pozei esti gri)
Din nou va rog mult sa ma ajutati sa gasesc o solutie, imi placeau pozele.laughing big grin
Multumesc!

3 răspunsuri:
| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Pai poate Photoscape-ul ti-a bagat niste virusi in calculator/laptop.
Alta solutie nu gasesc. confused

| nofreak explică (pentru IBeliveICanFly3):

virusi ca virusi...dar rost de poze nu mai pot face, asa-i? sad

| IBeliveICanFly3 a răspuns (pentru nofreak):

Nu cred.