| ChristineChh a întrebat:

(dau funda)
Mai stie cineva ceva de Billie Joe Armstrong din Green day? in ultima vreme nu a mai scos nicio piesa, nimic. aveti noutati in legatura cu viata lui personala?

Răspuns Câştigător
| Ryuzaki a răspuns:

A mai scos cateva piese noi, dar le-au cantat doar live la Tiki bar.Melodiile se numesc:Amy, Sweet 16, Stray heart si Last Gang in Town.Le gasesti pe youtube dar calitatea audio e proasta, nu prea se intelege nimic.Se pare ca Billie a fost dat afara din avion pentru ca purta pantaloni prea lasati http://www.thehollywoodgossip.com/......gy-pants/. Tre Cool a primit premiul pentru cel mai bun baterist punk al anului.De Mike nu am noutati.Trebuiau mentionati si ei.