| PandaGirl a întrebat:

Vot tuturor ce raspund!

Am vazut ca unii vor teste cu intrebari! Asa ca hai sa le fac placerea uitati un test!

Uitati un teste pentru fete aici http://www.clopotel.ro/funny/teste/Teste_haioase/Ce_fel_ de_sirena_esti-319

Uitati rezultatul meu Rezultatul tau:

Esti o sirena visatoare, intotdeauna ai ceva pe cap. Intelegi lumea mai bine decat orice pentru ca esti observator al Universului. Continua sa visezi.

Si un test pentru baieti aici http://www.clopotel.ro/......iveste-174

Acest test nu l-am facut pentru ca sunt fata!

Sper sa va placa! Si daca mai vreti teste doar cereti si voi mai posta!

Răspuns Câştigător
| Ioaxo a răspuns:

Esti o sirena intunecata. Misterioasa, nimeni nu stie la ce sa se astepte din partea ta. Ai o putere incredibila, mai ales in modul in care judeci. Toate creaturile se tem de tine.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 13% din utilizatorii care au facut acest test.
asta e ceea ce mi-a iesit mie si siteul e grozav.mai posteaza...

2 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Rezultatul tau:
Esti o sirena visatoare, intotdeauna ai ceva pe cap. Intelegi lumea mai bine decat orice pentru ca esti observator al Universului. Continua sa visezi.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 68% din utilizatorii care au facut acest test.
big grin

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Rezultatul tau:

Esti o sirena visatoare, intotdeauna ai ceva pe cap. Intelegi lumea mai bine decat orice pentru ca esti observator al Universului. Continua sa visezi.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 68% din utilizatorii care au facut acest test.