| Asdyyy a întrebat:

Buna, vreau sa imi fac majoratul la un club in Bucuresti opt mele sunt: Nuba, Face sau Kayo…cam cat m-ar costa pentru aprox 10 pers?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la acele localuri, intreaba ce ne-ai intrebat si pe noi si apoi alege unul unde ti se pare mai convenabil.
Este mult mai logic, decat sa intrebi pe TPU.

| johnnny123 a răspuns:

Tu ești ca ăia care întreabă "cât costă impozitul la un Lamborghini Aventador".

Fițele sunt prin definiție scumpe. Dacă-ți permiți cu adevărat să-ți faci majoratul într-un local de fițe, atunci nu întrebi "cât m-ar costa". Iar dacă nu-ți permiți, atunci ar trebui să găsești un local mai accesibil.

Iar ca să-ți răspund totuși la întrebare, "te-ar costa" fix atât cât va fi consumația (plus bacșișul). De unde vrei să știm noi ce va comanda fiecare? Poate unul vrea o sticlă de Armand de Brignac Rose Magnum care costă 17000 lei.

| gabicoo a răspuns:

Postezi ca să te lauzi!