| ShizAnime a întrebat:

Vreau sa invat cantecul de la Five nights at Freddy's la pian. Nu am pian, dar pentru mana dreapta imi este de ajuns tableta. Invat repede melodiile in general dar pe youtube la tutoriale este prea rapid. [ nu ma refer la tutorialele filmate cu pian adevarat ] Aveti niste idei? Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| AndyAnonim a răspuns:

Daca vrei tr invat eu, eu il stiu, intra pe site-ul :multiplayerpiano.com si ma gasesti acolo ca Piano Cat, te invat eu acolo

| ShizAnime explică (pentru AndyAnonim):

Am vazut prea tarziu. L.am invatat deja xD

1 răspuns: