| Voluntar a întrebat:

Vreau sa-mi fac si eu un jurnal! Ma puteti ajuta? Niste idei? Va roooggg! Dau fundoi!big grin

Răspuns Câştigător
| lifeisperfekt a răspuns:

Poi te ajut eu:pe prima pagina poti scrie ceva de genu :Jurnal,Viata mea, Secretele mele(asta in cazul in care doresti sa scrii secrete in el), pe a 2 pagina scrie niste date despre tine ceva de genu: nume,prenume,data nasterii,culoarea parului,culoarea ochilor,hobby-uri,animal preferat,culoare preferata,semnul preferat si tot pe a doua sau pe prima pagina(cum vrei tu)poti pune o poza cu tine si sa mai desenezi ceva frumos: inimioare,floricele,animale,fundite,poti scrie cu creioane sau carioci ceva de genu:Cool,Cool girl,Pretty,I am pretty, Lol, nu stiu asa ceva(ar arata dragut sa dai si cu sclipici la tub sau pixuri cu sclipici happy ). Apoi pe urmatoarele pagini poti incepe spunand:''Draga jurnalule...''sau incepi direct cu ce vrei sa scrii tu si poti scrie cu pixuri colorate(ar arata dragut).Eu sper ca ti-am fost de ajutor si sper sa-ti placa cum va arata daca imi vei asculta sfaturile.Eu m-a facut la fel si arata oarte frumos...a si poti folosi si niste stampile daca ai :d happy.Pa!happy

| Voluntar explică (pentru lifeisperfekt):

Mersi mult, Anisia! Chiar imi este de folos...mersi ca m-ai ajutat!big grin

| lifeisperfekt a răspuns (pentru Voluntar):

Cu placere!happyOricand!happy

6 răspunsuri:
| αʟεх a răspuns:

Jurnale.ro

| Voluntar explică:

Da, dar vreau sa il fac eu. Sa cumpar un carnet frumos si sa imi dati idei cum sa-l decorez, sa-l aranjez...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu un site unde poti sa iti faci un jurnal...e foarte fain...am si eu(coperti de jurnal e siteul)

| DenisejUSTmE a răspuns:

Heyy surioara!
Fata care ti-a trimis mesajul cu site-ul,, copertide jurnal,, nu e cel corect ci:,, jurnale.ro,,.Daca vrei inscrie-te si tu si fa-ti un jurnal si poti sa dai sa nu il vada nimeni sa sa nu ai nici un comentariu la el! E sooooooooooooper taaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeee! Fundooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooi?