| Fluffy_2785 a întrebat:

Vreau sa va intreb... ce faceti voi cind va plictisiti? . pentru ca eu acum ma plictisesc si nu stiu ce sa fac... ceva sfaturi va rog. :*:*

5 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

Eu, cand ma plictisesc.iau o carte de telefoane si sun oameni la intamplare.laughinge super amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cheat'ui cu mine daca ai chef ^^,

| Marmun a răspuns:

Curata niste cartofi si incearca sa ii tai lungi si frumosi apoi poti sa ii trimiti la adresa mea prin posta laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marmun):

Buna astarolling on the floor)

| corry1 a răspuns:

Ascult muzica sau dansez sau cant acestea sint lucrurile care ma ajuta sa scap de plictiseala
Sper sa te ajute =*