| tita_5552 a întrebat:

Buna ziua, as dori sa aflu daca stie cineva, vreo asociatie, ceva, chiar de voluntariat, unde m-as putea inscrie, pentru a-mi umple cumva timpul liber- si a face ceva care sa-mi dea oarecare satisfactie. serviciul e banal- mentionez ca am avut un mare necaz- am mai spus aici despre asta- si incerc sa ma mentin pe linia de plutire...adica as dori sa am o activitate in afara serviciului-in BUCURESTI- MULTUMESC

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Mergi la Crucea Rosie, este nevoie de voluntari.
Mult succes.
Pa, pa.

1 răspuns:
| jo a răspuns:

Www.maimultverde.ro - daca te intereseaza mediul. voluntarii planteaza copaci, ecologizeaza zone turistice...

Întrebări recente