| mariannastase a întrebat:

Buna ziua TPU! sunt un fan inrait TRASNITII. preferatul meu e CHIORETE. spuneti-mi si mie, va rog, care stiti, data nasterii lui. am cautat-o o gramada pe internet si, drept urmare, n-am gasit-o pe nicaieri. care stiti, spuneti-mi-o urgent. e singurul din trasnitii caruia nu-i stiu data nasterii. promit ca dau funda. la revedere!

Răspuns Câştigător
| CNfan a răspuns:

| mariannastase explică (pentru CNfan):

Multumesc frumos! de unde ai aflat? sincer stiam ca e nascut in aprilie, dar nu stiam anul.

| CNfan a răspuns (pentru mariannastase):

A fost pe Wikipedia dar cineva l-a sters si am aflat ce scria inainte de a fi sters.

| mariannastase explică (pentru CNfan):

Am inteles! dar oare numai 37 de ani sa aiba chiorete? parca pare mai mare. mai precis de vreo 42-43.