| onuțadeea a întrebat:

Buna seara TPU! spuneti-mi si mie, va rog, data nasterii lui CHIORETE (bogdan dumitrescu) din TRASNITI IN NATO. am cautat-o pe internet, dar n-am gasit-o pe nicaieri. va rog din tot sufletul! care stiti, spuneti-mi-o, ca e preferatul meu.

4 răspunsuri:
| WhoAsk98 a răspuns:

1962 Bucuresti

| onuțadeea explică (pentru WhoAsk98):

In plus chiorete nu pare nici pe departe sa aiba 52 de ani. pare de vreo 40-42.

| WhoAsk98 a răspuns:

07.05.1962 Bucuresti
7 Mai
Funda? :*

| onuțadeea explică (pentru WhoAsk98):

Ala e alt bogdan dumitrescu, nu chiorete. e doar o coincidenta de nume. ala de care zici tu e regizor. cauta pe google imagini cu el si o sa vezi ca nu-i chiorete. e cu totul altul.