| BellaBellaBella a întrebat:

Bunaaaa happy Am si eu nevoie de ajutor, credeti ca ma puteti ajuta? Deci...caut si eu un film de multa vreme si din pacate nu stiu cum se numeste.este vorba de o fata care se imprieteneste cu niste "creaturi" (daca le pot spune asa) care traiesc sub pamant. Uhm.sub pamant ele traiesc intr-un "orasel" unde traiesc o gramada de fiinte asemenatoare lor. ele au culoarea pielii verde si au niste nume foarte ciudate. din cate imi amintesc pe unul dintre creaturile alea (ca altfel nu stiu cum sa le zic) il chema "Mucegai". da stiu.foarte aiurea numele. si ele obisnuiau sa se spele cu noroi. Creaturile urau oamenii, le era foarte frica de ei. Lor le era frica de lumina, de fapt nu o suportau, si de fiecare data cand se hotarau sa iasa afara ieseau mereu noaptea. uhm, aveau ei un loc pe unde ieseau. si se furisau in casele oamenilor lasand "flegme". Pentru ei oamenii erau niste fiinte urate, le numeau Spalatii, sau Spalacitii. ceva de genul.
Uhm, cam atat imi amintesc despre acest film. Cred ca l-am vazut acum vreo 4-5 ani...
Oricum daca cineva stie ceva, vreun indiciu oricat de mic ar fi el va rog sa-mi raspundeti la intrebare. Cu siguranta o sa va fiu recunoscatoare! Astept raspunsuuurile happybig grin
PS: Nu e "Shrek".

Răspuns Câştigător
| GothicTiamat a răspuns:

Fungus the Bogeyman
http://www.imdb.com/title/tt0361642/
sper ca te-am ajutat :D

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| DjCage a răspuns:

Alice in Tara Minunilor?

| BellaBellaBella explică:

Daaaa, Fungus the Bogeyman e :-) Multumesc tare mult :*happy

| BellaBellaBella explică:

Mai am inca o rugaminte. imi puteti spune de unde pot downloada filmul? big grin

| GothicTiamat a răspuns (pentru BellaBellaBella):

De dld nu stiu de unde dar il poti vedea online cred ca e si pe you tube sau cel putin era

| BellaBellaBella explică:

Da dar pe youtube e pe parti si nu-mi place. multumesc oricum.

| BellaBellaBella explică:

@GothicTiamat: Cred ca am reusit cu filmul, se downloadeaza happy Dar subtitrarea sti cumva de unde o pot lua?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BellaBellaBella):

Sal ai facut rost de subtitrare la filmul Fungus the Bogeyman 2004
eu nu am gasit in nici un fel de limba

| BellaBellaBella explică (pentru anonim_4396):

Buna. Nu, din pacate nu am facut rost. Totusi daca faci rost, trimite-mi si mie un linkwinking