| Sporgi a întrebat:

Salutare, acum cativa ani am vazut un film frumos si as vrea sa-l vad din nou dar numai stiu cum se numeste.
Am sa scriu ce-mi amintesc de el si daca ma poate ajuta cineva e ok

E vorba despre o rasa de creaturi, ce au infatisare exact ca a oamenilor,dar nu pot fi omorate si absorb viata(sau energie numai stiu exact sigur) din oamenii normali pentru a trai.
La un moment dat un tip din creaturile astea cu infatisare umana se indragosteste de o fata normala, pe care ceilalti doreau sa o omoare si asa tipul din rasa aia ucide unul de'al lui si isi da seama ca pot fi omorati,dar doar de cei din rasa lor.
Dupa care toti din rasa il urmaresc pe tipul asta sa-l omoare - la un momendat tipul asta se intalnescu cu altul din rasa lui, care facuse acelasi lucru si lupta impotriva celorlalti.

Mi se pare ca le ieseau si niste tentacule din corp, dar NU stiu sigur.

A mai vazut cineva filmu asta? Spuneti-mi cum se numeste va rog!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut prin 2010, dar efectele erau bune deci este dupa 2000 aparut si nu stiu actori sad

| Allisson a răspuns:

La sigur nu e avatar, din ce an ar putea fi filmul. poate iti aduci aminte vreo unul din actori...

| Aleexxanndra a răspuns:

The Wolfman

| Sporgi explică:

L-am vazut prin 2010...si efectele erau destul de bune, deci este aparut dupa 2000 si nu stiu actori xD

| Erkaloth a răspuns:

Descrierea ta seamana putin cu filmul ''Avatar''. Nu sunt sigur, dar sper ca acesta este filmul pe care il cauti. happy