| Neversoul a întrebat:

Cam atat imi aduc aminte din film...O parte din poveste se desfasura in Japonia, un barbat din europa sau din sua cred, vizita Japonia si intalneste acolo o romanca de care se indragosteste.Au si un copil parca, iar ea isi deschide o casa de moda si devin bogati.Barbatul stiu ca avea un peste japonez foarte rar pe care il crestea in cada sperand ca o sa creasca si o sa-l vanda(urmand sa devina bogat).Pana la urma se despart parca, dar nu am reusit sa vad tot fimul.Mi-a placut foarte mult, eram copil si nu mi-l mai aduc aminte. Daca ma puteti ajuta, apreciez.

1 răspuns:
| JustMe34 a răspuns:

Ooh..imi place si mie. Eventual daca o sa gasesti numele sa ma anunti si pe mine.Multumesc anticipat happy Si scuze ca zic si eu ceva acuma da am vazut intrebarea la fara raspuns si na.happy