| Alexandrup a întrebat:

Cam cat pot sa castig daca ma duc la colindat, trec pe la 5 blocuri a cate 40 de apartamente? funda!

5 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Pai, depinde si cat iti da fiecare, in medie, sa zicem ca ai primi cam intre 10 si 30 milioane.

| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Depinde de cat iti da fiecare om la care te duci si colinzi.hai s zicem k ti-ar da fiecare cate 20 lei, asa ca ai castiga 4000 lei.laughingnoroc!tongue

| Alexandrup explică (pentru Lexiiiiiiiiii):

Oho as vrea eu sa dea 20 lei... poate 5 lei(vreau un ipod touch)

| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Ok.daca ar da 5 lei ai castiga 1000 de lei asa ca oricum iti poti indeplini visulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din alea 40 speri sa te primeasca 15 care sa-ti dea in medie 3 lei. deci ai in jur de 250 de lei.