| Trandafirii a întrebat:

Buna TPU anul acesta merg la colindat si urat cu sora mea de 9 ani si eu am 11 ani, si vom merge la aproximativ 20 de blocuri si toti de prin zona noastra dau cam cate 1 leu, si cam cat vom primi amandoua la un loc la colindat si urat la un loc? calculati! Funda

7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Ce frumos, să mergi la colindat doar pentru bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 300 de lei in sus

| Nonameagain a răspuns:

Asta e tema cumva?
Ce fel de blocuri sint? Cite apartamente? Crezi tu ca vor fi toti acasa?

| Trandafirii explică (pentru Nonameagain):

20 de ap. fiecare bloc

| K0sti a răspuns (pentru Trandafirii):

Bravo...pune mana si calculeaza!

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Aproximativ 400 in total.

| Tudor_Andrei_Razvan_1968 a răspuns:

400 daca ar raspunde toti dar...cum suntem in Romania undeva intre 250 si 150 de lei deci fiecare intre 125 si 75 de lei