| alina14 a întrebat:

Cand eram mica la varsta de 3 ani am cazut si m-am dus direct cu capul in coltul de la masa, faza este ca si acum cand imi pun mana in cap simt ca am o gaura... nu stiu cum sa va explic exact deci cand pun mana in cap mana mea cade intr-o gaura (intr-o parte a capului vine o gaura) si cateodata am dureri de cap si ma doare exact partea aia unde este gaura. Este ceva grav? se poate agrava pe viitor?

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ai suferit atunci, probabil, o fractura de craniu cu infundarea oaselor craniene. Poti sa faci un control la neurochirurgie daca suspectezi ca ai ramas cu sechele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ales pe viitor draga alina.mergi la medic, fa o tomografie, ceva ca nu e bine.nu trebuie sa te sperii.trebuie doar sa previi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca se poate agrava1! fa o radiografie, la medic, si vezi ce ai!

Întrebări recente