| dutzaaa12 a întrebat:

Cand sunteti asa de fericiti incat va vine sa tipati in gura mare? si care este motivul?

8 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Atunci cand vad ca mi se sterg aici pe site raspunsuri si funde, dupa ce m-am straduit sa dau raspunsuri cat mai folositoare. Bafta multa la realizarea referatului si la sustinerea lui!

| ÐÿÅ a răspuns:

Daca as castiga la loto!

| dutzaaa12 explică (pentru ÐÿÅ):

Hihihihappynu imi mai trebuie motivul hihihi

| ÐÿÅ a răspuns (pentru dutzaaa12):

Mda. motivul e logic laughing

| XBrunetteX a răspuns (pentru ÐÿÅ):

Bun raspuns laughing

| ÐÿÅ a răspuns (pentru XBrunetteX):

La asta m-am gndit prima data laughing, dar mai sunt multe altele!

| dutzaaa12 explică:

Eu daca as scapa de referat care trebuie sa il dam vinerea asta