| anonim_4396 a întrebat:

Motivul pentru care sunteti fericiti sau zambiti, este?

7 răspunsuri:
| ArtisticWorld a răspuns:

Ca ii vad pe cei apropiati zambind si fiind fericiti.

| MihaelaDart a răspuns:

Mi-am cladit cariera cu propriile maini si ca sunt sanatoasa... momentan sunt fericita pentru cele doua.

| nosferatu15 a răspuns:

Cand iau note bune la scoala, cand ajut pe cineva, cand ma implic mai mult, cand simt atmosfera de sarbatori, cand cineva imi face un compliment, cand iubesc si sunt iubit, cand imi inving temerile, cand vorbesc cu cineva de care mi-a fost foarte dor, cand cineva imi asculta sfaturile, cand mi se face un cadou, cand daruiesc si primesc, si mai sunt mii si mii de motive. Intotdeauna, cand suntem tristi, trebuie sa ne gandim ca in viata lupti pentru a avea un zambet pe chip, cat de michappy

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ca traiesc si sunt sanatos si-mi e indeajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iau partea buna a lucrurilor si-i ignor pe idioti happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am probleme cu capul.

| Biiannca a răspuns:

Iubirea, dar nu tot timpul.