| lovelovelove a întrebat:

Care e cel mai tare banc pe care l-ati auzit? fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Www.mioritice.com
acolo sunt bancuri misto xD :P

9 răspunsuri:
| zetmada86 a răspuns:

O fată l-a vizitat în Nepal pe DALAI LAMA şi i-a pus următoarea întrebare: Mult Stimate Invăţător, vă rog explicaţi-mi : - Dacă un bărbat se culcă cu mai multe femei, el este văzut ca un gigolo sau ca un fustangiu.
- Dar, dacă o femeie se culcă cu mai mulţi bărbaţi, ea este vazută ca o prostituată, sau ca o femeie uşoară. - Nu este nedrept? Dalai Lama ascultă foarte atent şi dă ca răspuns această perlă de înţelepciune milenară: "Iată fiica mea, gândeşte în următorul fel : dacă o cheie deschide mai multe lacăte, ea este o cheie specială, ceva optim de avut. In schimb, un lacăt care este deschis de mai multe chei diferite,... este ceva foarte prost de avut". Nu ţi se pare?

Răspuns utilizator avertizat
NOname
| NOname a răspuns:

O babuta merge la vot, iar in cabina sta mai mult de 15 minute. Toata lumea o asteapta … iese baba si intreaba:
– Maica, "f…u-va-n gura" se scrie legat sau despartit ?!? rolling on the floor oh go on

| lola_2540 a răspuns:

Banc sec: dop. laughing

| Selena54 a răspuns:

La farmacie vine o batrana de 80 de ani cu o reteta. Farmacistul o intreaba:
- Reteta este pentru dvs?
- Da.
-Stiti ca este o reteta de anticonceptionale? Acestea nu va fac nimic.
-Ba da, ma fac sa dorm linistita.
-Cum asa?
-Iau cate o pastila in fiecare dimineata, o pisez si o dizolv in paharul cu suc al nepoatei mele de 16 ani. Asa dorm eu linistita!

Mai tare de atata nu se poate! Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| ionik_1763 a răspuns:

Intr-un mic orasel din SUA, avocatul acuzarii cheama primul martor, o babuta simpatica, si, vazand-o cam emotionata, incepe cu o intrebare de complezenta:
− Dna Jones, spuneti-mi daca ma cunosteti...
− Daca te cunosc? Dar bineinteles ca te cunosc, domnule Williams, te stiu de cand erai un baietel! Ai fost o mare dezamagire pentru mine. Minti, manip... ezi oamenii si-i vorbesti pe la spate! Dar cel mai rau este
ca-ti inseli fara rusine nevasta!
Inmarmurit avocatul ingana :
− Doamna Jones, pe avocatul apararii il cunoasteti?
− Hmmm! Desigur ca il cunosc si pe domnul Bradley. De cand il stiu, a fost la fel: lenes, bigot si cam betiv... Nu poate avea o relatie normala cu cineva, iar competenta sa ca avocat este pur si simplu indoielnica! A, si sa nu mai vorbesc de faptul ca-si inseala sotia cu trei amante! Una dintre ele e chiar sotia ta! In murmurul salii, judecatorul le cere avocatilor sa se apropie :
− Ascultati, bastarzi nenorociti, daca vreunul dintre voi o intreaba pe baba daca ma cunoaste, v-am spart!

| larrii a răspuns:

I :Stii de ce au elefantii ochii rosii?
R :Ca sa se ascunda in cires.

I big grina` ai vazut vreodata un elefant intr'un cires?
R : Nu
R : Inseamna ca s-o ascuns bine
laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu un banc bun(sper sa primesc fundita)
sa imi bag *** in sufletul rasei m@7ii de j3g0@$@ impu7i7a sa ma kak pe ochii m@7ii