| cristi a întrebat:

Care este cea mai amuzanta fraza/propozitie care ati citit-o vreodata pe un tricou, bluza, afise sau alte obiecte?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Pe tricou: "I'AM A VIRGIN!(this is a very old t-shirt)" sau "Why do we need boys if we have credit cards?"
pe un magazin alimentar din Siret scria : "Paliv-ar foamea"laughing Foarte tare, nu?

41 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Prin capitala, la fast-food-uri, mai nou circula sloganul "meniuri de criza"rolling on the floor

Anna
| Anna a răspuns:

Mai am un tricou pe care scrie : "happy single girl"tongue

eileen
| eileen a răspuns:

Eyes off my woman! Asta l-am scris pe tricoul fostului meu, era replica lui favorita si m-am pus pe mine deasupra literei mhee hee

| andreutz a răspuns:

Am vazut asta mai demult la un magazin care imprima tricouri...anuntul era asemanator, nu il mai retin exact...
VAND NEVASTA! An de fabricatie 1983, culoarea neagra, full option: suspensii super, portbagaj mare. Stare f buna de functionare putin uzata (cam de 2ori pe zi, dar duce mai mult) Al doilea propietar, certificat in regula. Cai putere oooooo (poate sa tina o herghelie ) Caroseria putin atinsa: a fost un mic accident cu un vecin care nu s-a asigurat( daca sunt acasa) si a intrat in ea, in urma accidentului el a fost grav avariat iar ea a suferit doar niste atingeri de curea pe aripa stanga spate dar cu timpul se repara, Pret negociabil, o dau cu tot cu accesorii : unu de trei ani si una de 5 ani, rog seriozitate! laughing rolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

Am mai vazut pe un tricou scria "stau langa un prost" si avea o manuta indreptata in partea stanga laughingrolling on the floor mi s-a parut atat de hasliu happy

lolita
| lolita a răspuns:

Scris mare AICI COMAND EU scris mic " cand nevasta nu e acasa " happy
sau EU STIU CE ESTE MUNCA DIN GREU, AM VAZUT happy
sau CAND AM VAZUT CA BAUTURA FACE RAU SANATATII, M-AM LASAT DE CITIT happy
sau CAND CORPUL IMI CERE MANCARE. II DAU, CAND CORPUL IMI CERE DANS II DAU, CAN CORPIUL IMI CERE SEX II DAU, CAND CORPUL IMI CERE MUNCA... NU II POT DA TOTUL CORPULUI happy
ETC

lolita
| lolita a răspuns:

mi-am mai amintit una
intr-un magazin " SE DA PE DATORIE CELOR DE 90 ANI INSOTITI DE PARINTI" happy

| DenissaDeea a răspuns:

Ura/Ura/eu sunt tare/iar tu moale.
Pe strada am vazut pe pantaloni unui tip/yama cu tine.
Pe un magazin de carne scria, Stop aici sectia de nebuni.
Iar pe un pod din orasul meu scrie iubestema asa cum sunt diana. Iar pe un bloc de locuinte din orasul meu este un afis cat blocul de mare cu Mihaela Radulecu aproape goala doar cu bichini pe ea si afisul este situat la o curba in semafor si totii trecatori/soferi intorc capul si scuipa alaturi cand o vede.alti se uita curiosi ori se amuza pe seama ei.

| MihaiA a răspuns:

Not tonight ladies, i`m here just to get drunk.
Pe fata : Free Hugs.
Pe spate : O cupa desenata : Campion la imbratisat curve.
Un desen cu un mire si-o mireasa, si sub desen scrie : GAME OVER rolling on the floor)) rolling on the floor asta trebuie sa i`l cumpar lu` un prieten

| leluc a răspuns:

"Here's a coin. Call someone who cares."
"If you don't like my attitude, call 1 - 800 - WHO - CARES"
"Why can't I be rich instead of good looking?"
Doi unicorni facand sex si dedesubt scrie: "Unisex"
"I'm only two girls short of a threesome."

regis
| regis a răspuns:

Pe partea din fata a unui chilot sexos pentru femei:
ESTI NOROCOS DACA POTI CITI ASTA
(nu imi amintesc daca era in romana sau in engleza)

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Sunt cateva :

I`m not 30! I`m 18 with 12 years experience.laughing
sau
I`m a virgin

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Sau pe un tricou de bebelus scria :
`Eu si cu tati o iubim pe mami` :X Chiar frumos, nu?

| CenturyChild a răspuns:

Era un tricou pe care scria: Sunt zgarcit nu dau cu imprumut! Ce as fi vrut sa mi-l cumpar...big grin

| N538961518 a răspuns:

Pe poarta unei firme de cosciuge scria...''Vrei nu vrei tot la noi ajungi''

| pisika a răspuns:

Pe un sort de bucatarie scria: ''Exista 2 feluri de oameni: felu' 1 si felu' 2.'' happy

| oOSaritaOo a răspuns:

'' Oriunde pleci tot la noi ajungi'' (scria pe un magazin care vinde coşciuge pentru morţi) laughing

| Selena a răspuns:

Vodka(scris ca Nokia) - Connecting people

| TipuA a răspuns:

Am un tricou pe care scrie:
"My girlfriend is out of town!" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe un tricou. ceva gen "cel din stanga mea e gay " si era o mana care arata spre stangalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"VAND BULGARI DE ZAPADA FACUTI MANUAL, PLATESTI UNUL SI PRIMESTI DOI, SE POT TRIMITE PE ORICE PUNCT DE PE GLOB"" un anunt pe e-bay acum cateva luni, era trimis din canada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe unul dintre tricourile cu mesaje ale Andreei Raicu, scrie:"I'm good in bed, I could sleep all day(Sunt buna in pat, as putea dormi toata ziua.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un tricou pe care scrie: Sunt blonda, vorbeste mai rar!
happy Imi place foarte mult. Si mai am unul : My boyfriend is the coolest.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tricoul meu: "Prietenul tau crede ca sunt draguta"blushing)rolling on the floorlaughing era haios mai ales atunci cand ma intalneam cu, cupluri pe strada si fetele se uitau la mine uratwhistlingrolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai noua forma de alint:
scarba mica laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe un pachet de tigari scria :Am citit ca Tutunul dauneaza grav sanatatii asa ca m-am last de citit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasta de dinti super-cristal iti face dintii ca de cal