| Aberdeen a întrebat:

Care este cea mai inteligenta fraza pe care ati auzit-o sau citit-o vreodata?

Răspuns Câştigător
| Anisoara0anutza00123 a răspuns:

Nu tot ceea ce poate fi numărat contează şi nu tot ceea ce contează poate fi numărat.

11 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Hmm,păi ce-mi vine în minte acum este "Suferinţa naşte perle". Ai un pişcot dacă o înţelegi.

| Aberdeen explică (pentru MaliciousDeath):

Foarte frumos!
Una asemanatoare pe care am citit-o ar fi: "Eroii se nasc din povesti triste".

| Meaningful a răspuns:

,,Inteligenta unui individ se masoara in cantitatea de incertitudini pe care e capabil sa le suporte. ''

| sweatnees a răspuns:

Caracterul omlui schimba lumea

| sweatnees a răspuns:

Ia de la viata tot ce se poate, iar ce nu, ia dar cu grija

| sweatnees a răspuns:

Zimbeste chiar daca inima tie ranita

| sweatnees a răspuns:

Omul este foarte jenat atunci când vorbește în fața ta. da-i o mască și el vă va spune tot adevărul.

| sweatnees a răspuns:

Daca vrei sa auzi despre tine ceva frumos-mori

| sweatnees a răspuns:

Viața - este de trei zile: ieri, azi și mâine. Ieri s-a dus și nu e nimic în ea nu poate fi schimbat, mâine nu a venit încă și poate nu vin. Prin urmare, încercăm să facem astăzi este vrednic de a nu regreta.

| sweatnees a răspuns:

Mulți oameni se plâng cu privire la aspectul lor, și nimeni nu - pe creier.

| beiatzeloo69 a răspuns:

Laba este lubrifiant pentru suflet