| KYLSTOORM a întrebat:

Care este cel mai tare metin2 privat?

Răspuns Câştigător
| claudiu123 a răspuns:

FunkyMt2 Mt2Gx EmpireMt2 Gl0balMT2 FinalMt2 ClujanMt2

Funde pls!
pE Toate am facut 99 cu GA sunt super marfa

107 răspunsuri:
| rorak1 a răspuns:

1 shadow mt2

2 empiremt2

3 mt2ro speed

4 dinamik mt2

| aaaa12345 a răspuns:

Www.metin2 tim.ro

| killyou a răspuns:

Soulju2. e sv activ 24/24.ratele difera de la o zi la alta.azi 300% maine e 500%. peste 2 zile e 400%. lvl maxim este 125.ma gasesti cu numele killyou pe regatul albastru.am lvl 127

| UrbanNinja a răspuns:

Pai...incearca www.flamek.ro
E abia deschis sv1 iar GM-ii sunt de treaba rate 1000%
Dmg urias:42k cu nor otravitor :X
FUnda? :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shoox-Network e cel mai tare din lume eu joc de 2 zile si am lvl 98 la ala de armuri are otel+9 si dga+9 si dragon +9 etc. si multe sabii tari intra si tu sa vezi minunea metinului Shoox e tare nu mint eu ma joc mult asta ceau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu am jucat si am vazut multe metine la viata mea dar unele pentru cal exp trebuie sa dai bani dar pana acum flamekul mi s-a parut cel mai tare am facutlv 80 in 3 ore si o ora am stat de duel deci doau ore mai bine zis dar nu il incercati ca este blocat de GM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 mondial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 mucea si flocea.ro asta e cel mai tare happy

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Io am jucat multe metin2 dar pot sa spun ca sunt tari urmatoarele:1.metin2united 2.metin2mondial 3.metin2gx 4.metin2fun

| cristy_1224 a răspuns:

Metin2dx e gm mode merge cu coduri uite aicea site http://metin2dx-remix.ucoz.com/

| alexandruvalcea a răspuns:

Forcegsmt2.com intra aici e sooooper cooooooooooooooooool

| mortino a răspuns:

Cel mai tare metin este mondialmt2 eu sunt gm si este foarte tare

| ddffddsdd a răspuns:

United ca eram gm king2 excalibur plus 9
si epice *9

| audalbastru a răspuns:

Incearca http://www.metin2privat.ro/ e super tare si tradus in romana si client anti hack

| Catalin2002543 a răspuns:

Ba sunteti fraeri toti sa deschi hammermt2. teda de la lvl 93 cu arme legendare, etc de face un cu sckiluri p cu cal de 30 silvl 127 e smecher incercal

| Orfic a răspuns:

Mt2GoodOfWar

| Catalin2002543 a răspuns:

Cel mai smecher e hammermt2

| axel_6752 a răspuns:

Incearca http://www.metin2privat.ro/ are misunile traduse in romana si e 100% romanesc.de la lvl 95 poti incepe misiunea pentru king.bafta!

| seby_7567 a răspuns:

Cel mai super metin e hammer mt2

| membru_7364 a răspuns:

Cel mai tare e mt2hammer

| David2001_2252 a răspuns:

Toate-s povesti vechi, cel mai tare ii MatrixMt2 are epice la npc si arme de la lvl 1 la lvl 60 la negustoru de arme la ala de armuri de la 1 la 54 CAM Naspa! da ii super mega tare eu joc de o zi si am lvl 74

Succes!happy

| Qwertyuop2389 a răspuns:

Cel mai tare e hammermt2 iti da lvl 98 si la tiffiny gasesti de toate plus lvl 120

| stoicheciu a răspuns:

Uita-te pe asta este hammer mt2 http://hm2.zapto.org/
plss funda

| stoicheciu a răspuns:

Incearca pe hammer mt2 daca vr site scrie la google hammer mt2

| florin_2929 a răspuns:

Metin2 tim

| An0nymuSsS a răspuns:

Ba asculta aici MondialMt2 e regele Mt-urilor

| onuts7 a răspuns:

Cred ca cel mai bun metin2 privat si pe care il joc acum este 4yoursmt2.ro incercati macar un pic sa il jucati si va asigur ca o sa va placa

| onuts7 a răspuns:

4yoursmt2.ro incearca'l