| Roki_2754 a întrebat:

Care este varsta minima la care se poate duce cineva la strand fara un parinte?

Răspuns Câştigător
| A3lxOFFICIAL a răspuns:

Hmm...depinde. Eu unu m-am dus la strand de la 12 ani (fara nici un parinte) big grin. Daca te duci trebuie sa ai mare grija la serpi, caini, lupi (depinde de zona).

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam 12 ani daca esti mai dezvoltat/a, nu de alta dar daca esti mai mic nu te prea iau aia de la caserie in serios laughing

| DenisaKarolina a răspuns:

Pai pe la 12 ani happy :d

| Michone02 a răspuns:

13-14 ani depinde de cand te lasa parintii, daca sunt de acord e in regula